Grand Prix du SUD

Grand Prix du SUD

Grand Prix du SUD 2012
Prijsvraag voor het beste stedelijke idee voor Zuid

Doe mee aan de nieuwe, jaarlijks terugkerende, prijsvraag voor het beste stedelijke idee voor Rotterdam-Zuid en win een startbedrag van 15.000!

Het beste stedelijke idee voor Zuid is een goede toevoeging aan of verandering van de openbare ruimte of woonomgeving. De ideeën moeten gericht zijn op de stad, de openbare ruimte en het stedelijke of publieke leven op Zuid. Deze prijsvraag is een open oproep, en iedereen kan mee doen.

Elk ingediend idee wordt onderdeel van een groeiende tentoonstelling ‘Grand Prix du Sud‘ en zal reizen door de stad. De tentoonstelling laat steeds de 100 beste ideeën van dat moment zien op een landschap van 100 gelijke sokkels. Aan het eind van het jaar vindt de jurering en prijsuitreiking plaats.

2e Expositie
opening | vr. 6 juli, 17:00
————
RiverClub Gallery/test-site 5e IABR, Making City
Delftsestraat 6
open 6 t/m 26 juli | di. t/m zo. 10:00-17:00
 
Hoe meedoen?
Ideeën kunnen worden ingediend als voorstel, als tekening, maquette of wat dan ook. Dat kan bij de volgende adressen:

Stedelinks010 (Charlois)
p/a Talingstraat 5, 3082 MG

RAAF (Rijnhaven)
Hillelaan 19, 3072 JC
 
RiverClub Gallery (Centrum) – voor/tijdens/na 6 juli
Delftsestraat 6, 3013 CJ

of via het inschrijfformulier op
www.stedelinks010.nl/aanmelden

Voor wanneer?
Voor de 2e tentoonstelling in het kader van de 5e IABR, Making City van 6 t/m 26 juli is er opnieuw gelegenheid ideeën in te dienen, zowel voor als tijdens de tentoonstelling.

Voor meer info: Stedelinks010:
www.stedelinks010.nl         010@stedelinks010.nl     T 06 55 327 403

De prijsvraag is onderdeel van een reeks projecten in de campagne Werken Aan Op Zuid – investeringscampagne voor het mede-eigenaarschap van de stad

————————————————————————————————————————————————————-
stichting Stedelinks010
Werken Aan Op Zuid_ Investeringscampagne voor het mede-eigenaarschap van de stad 2012-2013

www.stedelinks010.nl
010@stedelinks010.nl

p/a
Talingstraat 5
3082 MG Rotterdam
INGbank 4279590
KvK 24322211

contactpersoon
Kamiel Verschuren
kamielverschuren@mac.com
06 55327403/010 4281020

………………………………………………….

stichting Stedelinks010
Team RAAFRotterdam/Ashley Nijland & Coen van der Steen
Team JeanneWorks/Ramon Mosterd
Team Kamiel Verschuren (stichting B.a.d)/Jaap Verheul (stichting NAC)/OONA Merijn van Essen &Sander van Loon

De campagne wordt mede ondersteund door stichting Zuidzijde